Adrenalinová show

Od 15.4. – 17.4.2016 uskuteční agentura Crazy Day s.r.o., na Českobudějovickém výstavišti, v pavilonu T1, adrenalinovou show pro všechny. Tato agentura má s pořádáním kaskadérských show velkou zkušenost. V roce 2010 pořádala Světovou kaskadérskou show v Tesla areně v Praze, kterou odborná i laická veřejnost přijala velice pozitivně. Od té doby Crazy Day pravidelně pořádá doprovodné programy na předních výstavách motocyklů v ČR a účastní se každoročně kaskadérských akcí po celé Evropě a to s velkým ohlasem. Crazy Day agentura je známá svou neotřelostí a tím, že nikomu nekonkuruje ani nekopíruje jiný druh programů.

Koordinátor a organizátor této show a zároveň kaskadér v jedné osobě, je Jan Holub, který tuto akci propojil zcela novými prvky, netradiční pro podobné akce. Toto představení nabídne divákům program, který je určen pro všechny věkové kategorie a to od dětí až po dospělé. Diváci se mohou těšit na ty nejlepší kaskadéry ČR, kteří se pravidelně umisťují na nejvyšších příčkách Evropských soutěží.

Nebude chybět globus smrti, ve kterém jezdí čtyři jezdci a křižují si své směry, a který patří ke stěžejním bodům celé show, při kterém jezdci často neslyší hluk motorů svých strojů, ale řev a křik diváků. Nedílnou součástí celé akce jsou kaskadéři na motorkách a čtyřkolkách, kde předvádí divokou jízdu po předním i zadním kole, drifty, nebo jízdu na čtyřkolce jen po dvou kolech. Jedinečná příležitost je vidět tyto jezdce také v synchronních jízdách, jak na motocyklech, tak čtyřkolkách, ale i skútrech a to v počtu pěti jezdců. Show nabídne i Flatland a novinkou pro rok 2016 jsou Parkour kaskadéři, kteří patří k absolutní špičce a kaskadéři na BMX kolech, kteří předvádí nejobtížnější kousky včetně salt. Představení okoření i trialový jezdci na motocyklech a na své si přijdou i děti, pro které je připravena speciální dětská show. Toto všechno bude za doprovodu hudební produkce a pyrotechnických efektů. Show bude k vidění po 3 dny, v pěti termínech. Každá show má k dispozici pouze 350 míst.

 
Prodej vstupenek v síti Ticketportal
15.4.2016 18.00
16.4.2016 14.00
16.4.2016 18.30
17.4.2016 14.00
17.4.2016 18.30

• Vstupenky lze zakoupit v předprodeji síti Ticketportal. Cena je 390 Kč /1 ks
• Hala bude otevřena již 2 hodiny přes show, kde si diváci budou moci prohlédnout speciálně upravené motocykly a čtyřkolky, pro kaskadérkou show. Setkají se zde s teamem BESIP, který bude mít připravený speciální program. K dispozici bude i stánek s plakáty a podpisy jezdců.
• Parkoviště bude přístupné, po dohodě s vedením Výstaviště, za symbolickou cenu 30,-
• Vchod bude hlavní bránou, z ulice Husova.
• Upozornění pro osoby trpící epileptickými záchvaty aj. Při show se budou používat speciální světelné efekty, které mohou tyto záchvaty vyvolat.
V Případě zájmu o partnerství, či spolupráci na tomto, nebo jiním projektu, nás kontaktujte na emailu: crazyday@crazyday.cz