O NÁS

Náš tým funguje od roku 2009 pod vedením profesionálního kaskadéra Jana Holuba, který se po návratu ze zahraničí, kde získal mnoho dalších profesních zkušeností v tomto oboru, rozhodl uspořádat světovou kaskadérskou show, která proběhla v roce 2010 v Pražské Tesla aréně a těšila se velké návštěvnosti a úspěchu. Při našich show myslíme i na nejmladší diváky, pro které připravujeme programy s pohádkovými postavami jako je Pat a Mat, Batman, Spiderman a mnoho dalších.

Jsme jediná kaskadérská skupina v ČR, se zaměřením na synchronní jízdu. Další naší specialitou je jízda v kouli smrti, kde jezdíme v počtu 4 jezdců, kteří si při jízdě kříží směry v rychlosti 50km/h. Všechny tyto disciplíny můžete shlédnout na největších akcích, které se konají v této zemi, jako jsou výstavy Motocykl, Motosalon, Mobilsalon a mnoho dalších včetně zahraničních.

Každoročně sestavujeme nový program na sezónu. V roce 2012 jsme připravili skutečné ukázky dopravních nehod automobilu s motocyklem, kde dochází k reálnému střetu a navázali jsme spolupráci s Ministerstvem dopravy (BESIP) , který tyto ukázky používá pro svou kampaň.

V loňském roce jsme otevřeli jako jediní v Evropě (možná na světě…☺ ) týdenní kaskadérské kurzy, pro všechny, kteří by se chtěli zdokonalit v jízdě na motocyklu či se tomuto sportu profesionálně věnovat. Pro velký úspěch a oblibu těchto kurzů, jsme byli nuceni rozšířit termíny těchto kurzů a přidali jsme i kurzy individuální. Na základě zájmu ze strany našich žáků jsme se začali věnovat i Stavbám motocyklů pro kaskadérskou činnost.

Naše jezdce můžete vídat nejen naživo při show, ale i na filmovém plátně: Román pro muže, Líbáš jako bůh, Líbáš jako Ďábel, II. řada seriálu Sanitka, kampaň Nemyslíš – zaplatíš a v mnoha dalších.