SHOW

Nabízíme Vám kaskadérské show na veřejných i soukromých akcích.

Některé z prvků naší show:

● GLOBUS SMRTI
● MOTORKY
● ČTYŘKOLKY
● SKŮTRY
● FREESTYLE MOTOCROSS
● TRIAL
● BMX KOLO – FLATLAND
● KOLOBĚŽKY
● AGRESSIVE IN-LINE
a další …

Předvádíme mimo jiné i show na 5 skútrech, dále kaskadér na in-line bruslích, synchronní jízda kaskadérů na silničních motocyklech a trialový jezdec, pro kterého není problém překonat jakoukoliv překážku. Freestyle motocross můžeme díky vlastním mobilním rozjezdovým i dopadovým rampám uspořádat kdekoliv, nejen na hlíně, ale na jakékoliv ploše, či parkovištích. A v neposlední řadě vlastníme globus smrti o průměru 6 metrů, kde si budou 4 jezdci zároveň křižovat své směry v rychlosti 50km/h, který nabízí vrcholný zážitek.

Celý program mohou doprovázet bubeníci, kteří dodávají show tu správnou atmosféru. Pro diváky je připraveno několik překvapení, včetně speciálních efektů a pyrotechniky, která je namontovaná na motorkách, čtyřkolkách atd. Jedna z novinek je skupina kaskadérů na 6 motocyklech, kde čeká na diváky velmi silný adrenalin a poprvé je možno vidět v tomto složení sychronní jízdu.

Přivezeme si vlastní zvukovou aparaturu, bezpečnostní zábrany a celý program si sami odmoderujeme. Program se dá různě měnit a kombinovat, vše záleží na vzájemné dohodě a podmínkách.

Naše agentura dále nabízí kaskadérskou školu, která bude probíhat na letištní ploše, kde nepotřebujete vlastní motocykl, ani oblečení, vše zapůjčí bezplatně naše agentura. Výuku povedou zkušení kaskadéři. Vyučovat se bude na skútrech, čtyřkolkách a velkých motocyklech. Výuka bude zaměřena na jízdu po předním, zadním kole, smyky a řešení krizových situací v běžném provozu. Při jakémkoliv poškození motocyklu, oblečení atd.účastníci nehradí nic, vše hradí na své náklady agentura Crazy Day s.r.o.
Ceny za SHOW dle dohody!

KONTAKT