Crazy Day - team

CRAZY DAY

Náš team funguje od roku 2009, kdy jsme se rozhodli uspořádat Světovou kaskadérskou show. Ta se uskutečnila v roce 2010 v Tesla areně v Praze a těšila se velké návštěvnosti a úspěchu.

V roce 2012 jsme navázali spolupráci s Ministerstvem dopravy (BESIP) a připravovali tak reálné ukázky dopravních nehod, střetu automobilu s motocyklem.

V témže roce jsme otevřeli jako jediní v Evropě třídenní a týdenní kaskadérské kurzy pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě na motocyklu, nebo se tomuto sportu chtějí profesionálně věnovat. V návaznosti na velký úspěch jsme otevřeli i kurzy individuální a skupinově individuální.

Každoročně nás můžete vidět na největší výstavě v ČR Motosalon, kde zajišťujeme hlavní doprovodný program, který připravujeme pro každou sezonu nový. Zároveň se účastníme mnoha dalších zahraničních akcí po celé Evropě.

Naše jezdce můžete vídat nejen naživo při show, ale i na filmovém plátně: Rafťáci, Štěstí, Román pro muže, Líbáš jako bůh, Líbáš jako ďábel, seriál Sanitka, kampaně BESIP i kampaň NEMYSLÍŠ – ZAPLATÍŠ a mnoho dalších projektů.