Kaskadérská show Crazy Day

KASKADÉRSKÁ SHOW

Pro naše klienty dokážeme vytvořit program zcela na míru, který vyhovuje jejich požadavkům. Víme, že určující je druh akce, prostor pro show i finanční požadavky.

Naše show jsou vyhledávány zejména pro svoji maximální flexibilitu a rozmanitost adrenalinových disciplín. K dispozici máme špičkové jezdce na motorkách a čtyřkolkách, kteří vynikají nejen jako jednotlivci, ale i při hromadných synchronních a skupinových jízdách.

Jízda po zadním, nebo předním kole je dnes již absolutní základ, proto naši jezdci přidávají i další lahůdky jako jsou drifty, gumování a další. Neodmyslitelným prvkem jsou trialisti na kolech, kteří dokazují, že neexistuje žádná překážka, která by nešla zdolat. Nejnovějšími členy našeho teamu jsou parkouristi, právě oni jsou velkým lákadlem především pro mladší generaci.

Jedním z top prvků naší show je bruslař, který se nechá roztáhnout motorkou a hned vzápětí najíždí ve velké rychlosti na rampu a přeskakuje ji. Varianta přeskakování diváků je maximálně elektrizující a děje se tak za bouřlivého potlesku a skandování obecenstva.

Pro větší akce máme k dispozici i vlastní tribuny, na kterých mají diváci možnost si sednout a vychutnat si show a dostatečný rozhled po jízdní ploše.