Kurzy jízdy po zadním kole

JAK KURZY PROBÍHAJÍ?

Jezdí se na našich motorkách, které jsou speciálně upravené právě pro výuku, takže se nemusíš bát, že si zničíš svůj stroj.

Vždy se musí začít u základů a správných návyků, takže i ty dostaneš do ruky nejdříve skútr, na kterém se správně naučíš používat brzdu a plyn. Že už to umíš, nepotřebuješ to a chceš jít rovnou na velkou motorku? Omyl! 95% lidí má špatné návyky koordinace práce s plynem a brzdou!

Až zvládneš základ, můžeš jít na velkou motorku, která je pouze u nás speciálně upravená pro jízdy na zadním a předním kole, aby bylo vše maximálně bezpečné a účinné. Součástí výcviku je i práce na čtyřkolce, která je skvělým společníkem pro zvládání rovnováhy a dalších nezbytných prvků.

V neposlední řadě se naučíš správně reagovat v krizových situacích, se kterými se na silnicích setkáváš dnes a denně….Abys dokázal rychle a včas zareagovat, vyhnout se případné kolizi a pokud už přišla, jak správně reagovat pro minimalizaci následků. Pro tuto výukovou metodu máme speciálně pro naši školu vyrobené a tvarované žíněnky, unikátní světelné tunely a jiné výukové předměty. Naučíš se správně padat, využít aerodynamiku i svoji vlastní váhu.

Už jsi v našem kurzu byl a chceš se věnovat jen pilování jednoho prvku, nebo stylu? Není problém, pro jednotlivce i skupiny nabízíme právě takové kurzy, kde si sám vybereš, v čem se chceš zdokonalit.

Co cena kurzu obsahuje?

Ubytování v příjemném penzionu v centru města Pelhřimov

Snídaně, oběd i večeře v dobré restauraci

Jezdí se na našich motocyklech, takže si neničíte svoje vlastní mašiny

Půjčení chráničů, helem a ostatních ochranných prvků zdarma, pokud svoje nemáte

Veškeré pohonné hmoty

Pojištění proti poškození strojů, na kterých se jezdí